Havalimanı Transfer

Havaalanı Vip Transfer

Vip Minibüs Kiralama 7/24 İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı başta olmak üzere İstanbul’daki tüm özel transfer ihtiyaçlarınızda hizmetinizde.

İstanbul’da sizi dilediğiniz saatte dilediğiniz noktadan alıp ulaşmak istediğiniz adrese konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Hem de oldukça uygun fiyatlarla.

Şehrin Avrupa Yakası’nda ya da Anadolu Yakası’nda. İş seyahatleri, özel seyahatler ya da havalimanı karşılama hizmeti sunmaktayız.

Havaalanı Servis

Sizin adınıza bir misafiriniz ya da aile üyenizin karşılanması ya da ulaşmak istediği noktaya transferini en yüksek konfor ve güvenlik anlayışı ile sunuyoruz. Sizin için çok geç bir saatte ya da uzak bir noktada. Önemli olan sizin talepleriniz, planımızı size göre yapıyoruz ve tüm transfer ihtiyaçlarınız için yüksek kalitede bir servis üretiyoruz.

Bunun yanı sıra tek kişi ya da çoklu gruplar. Filomuzda bulunan araçlarımızla dilediğiniz noktadan transferinizi gerçekleştirmek bizim görevimiz.

Havaalanı Karşılama

Yurtdışından gelecek olan iş misafirleriniz için artık havalimanına gitmenize gerek kalmadı. İstanbul Vip Minibüs Kiralama 7/24 sizin adınıza dilediğiniz programa göre konuklarınızı karşılıyor ve konaklama adreslerine ya da talep ettiğiniz bir başka adrese transferlerini gerçekleştiriyor.

İstanbul’a fuar için mi geliyorsunuz? Fuar takviminize ve fuar ekibinizin sayısına göre size özel bir transfer planı oluşturuyoruz. Her gün konakladığınız yerden sizi alıp fuar alanına tam zamanında ulaştırıyoruz ve akşamda konaklama alanınıza bırakıyoruz.

Fiyatlarımız oldukça makul fiyatlar ve personelimiz her zaman güler yüzlü ve profesyonel. En çok önem verdiğimiz konu güven ve huzur içinde en yüksek konforla transferlerinizi gerçekleştirmek.

One comment on “Havalimanı Transfer
  1. Tolga dedi ki:

    Merhaba,

    Taksim’den Atatürk Havalimanına Transfer Ne Kadar Acaba ?

    Teşekkürler.

Bir cevap yazın