Vip Minibüs Kiralama

vip minibüsler

kiralık vip minibüsler

Vip Minibüs Kiralama sizlere konser, konferans, düğün organizasyonu ve iş seyahatleriniz için lüks ve konforu bir arada sunuyor!

Vip Minibüs kiralama servisi diğer minibüs kiralama hizmetlerinden oldukça farklı bir yapıdadır. Özel olarak düzenlediğiniz gezilerinizi İstanbul Vip Minibüs kiralama seçeneğimiz ile daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

Vip Minibüs Kiralama servisinde özel olarak tasarlanmış üç farklı tip ve markada araç opsiyonu vardır. Volkswagen Caravelle, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter

Araçların iç kısmı tasarımcılar tarafından özel olarak dizayn edilmiştir. Kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan araçlar ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak bir seyahat aracına dönüştürülmüştür.

Deri döşeme elektrikli koltuklar, özel klima sistemi, led tv, özel ses ve video sistemi gibi son teknoloji  ürünler ile donatılmıştır.

Lüks ve konfor Vip Minibüs Kiralama ile sizlerle buluşıyor!

Vip Minibüs Kiralama servisinde sizlerin isteğine bağlı olarak içecek servisi yapılabilir. İstanbul Vip Minibüs kiralama ihtiyaçlarınız için tecrübeli personeli ve geniş araç filosuyla, İstanbul Vip Minibüs kiralama servisi hizmetinizdedir.

Kiralık Vip Minibüs servisi ile ilgili detaylı bilgi için info@massrentacar.com üzerinden mail gönderebilir ya da 0212 237 30 22 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Vip Minibüs Kiralama Fiyatları

Firmamızın sizlere özel olarak belirlediği en uygun vip minibüs kiralama fiyatları ile kaliteli hizmete kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Sektörün lokomotifi olarak hizmet kalitesini yükselterek devam eden Vip Minibüs Kiralama, here yıl yenilemekte olduğu araç filosunu sizlere sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Bunun yanında en uygun vip minibüs kiralama fiyatları cebinizde dostu olan firmamız kurumsal hizmetin kapılarını sizlere sonuna kadar açmıştır.

2 comments on “Vip Minibüs Kiralama
  1. Tolga dedi ki:

    Vip Minibüsümü Buradan Kiraladım Çok Uygun ve Lüks Bir Araçtı Teşekkürler.

Bir cevap yazın